loader-logo

Студія “Діти майбутнього” – Про нас

Студія називається «Діти майбутнього» не просто так. Ми свідомо говоримо і працюємо так, щоб формувати світогляд, філософію мислення та творчий розвиток дитини третього тисячоліття. Всім нам добре відомо, що таке дитина. Ми всі маємо дома своїх дітей. Як часто приходиться нам чути, що сучасні діти надзвичайно розвинуті, шустрі або гіперактивні і т.п. Так це і є діти майбутнього.

Сьогодні дитина трьох, чотирьох років, а подекуди вже і двох, добре розуміє, хто в домі господар. Або вона, дитина, бо вже точно знає, чим і коли, вона таки доб’ється свого від мами, тата, діда і бабці. Або навпаки, точно знає, що є люди, які вирішуватимуть, коли, що і як їй робити.

Погодьтеся, що ці дві крайності не приведуть до виховання сучасної, щасливої дитини з високим почуттям гідності. Ми в проекті «Діти майбутнього» хочемо працювати так, щоб дитина, яка прийде до нас в три роки і залишиться до сімнадцяти, виросла та сформувалась в людину з високою самооцінкою, гідністю і великим творчим потенціалом.

Тому мушу відразу зробити заяву. Не тільки ми виконавці проекту маємо тяжко над тим працювати, і не тільки діти. А в першу чергу батьки.

Часом ми маємо прогресивних мам і тат, і зовсім консервативних бабусь та дідусів. А буває і навпаки. Бабця та дідусь є набагато розумнішими у вихованні дитини майбутнього, як рідні батьки гонорові і затяті.

Ми не хочемо марнувати свої сили, мрії та талант на родину, яка повністю перекреслює дома всю нашу роботу. Ми не маємо можливостей та і бажання виховувати батьків та їх батьків. Але створені нами умови, наші спільні мрії щодо розвитку кожної дитини, поради спеціалістів, спільні зустрічі, подорожі, відверті спілкування, щирі зусилля, можуть допомогти всім нам.

Сьогодні студія «Діти майбутнього» нараховує близько 150 учнів. Вже створені чотири ансамблі. Два хореографічних, два вокальних. Роботи багато а ще більше мрій та планів. Загалом всі свята ми проводимо для своєї рідної аудиторії. Але двері наші завжди відкриті всім хто має бажання подивитись на нашу роботу, діточок, хто має бажання допомогти нам у створенні костюмів, декорацій, фонограм.

Знаємо, що часом зробити добру справу не так просто. Виявляється що є багато благодійників, які шукають можливість насправді, реально допомогти.

Ми відкриті до спілкування, ми щиро дякуємо всім хто вірить в нас. Ми молимось за вас.

Наші контакти

Тел.: (032) 222-68-62
Тел.моб.: (050) 373-28-93
Тел.моб.: (063) 727-54-75
E-mail: ditu_maibytniogo@ukr.net;
Web-site: studijadm.lviv.ua