loader-logo

Весела ораторія

Спільноту Дона Боско «Весела Ораторія» при парохії започаткували влітку 2001 р. Б. отці-салезіяни, провадивши «Веселі канікули» для дітей парохії. Справу праці із дітьми в такий спосіб починав о. Андрій Платош, продовжували бр. Любомир Гладюк та с. Міріям (із Словаччини), що вишколили з-поміж парохіяльної молоді аніматорів і започаткували щотижневі зустрічі спільноти на парохії.

Аніматори працюють з дітьми та молоддю шкільного віку за превентивною системою Дона Боско, яка виключає покарання — провини як такої немає. Тут поєднуються ігри і забави з навчанням катехизму. Займається з дітьми активна молодь парохії — вишколені аніматори, які пройшли відповідні педагогічні курси за системою Дона Боско.

Щорічно від 2001 р. Б. в часі літніх канікул спільнота провадить для дітей парохії «Веселі канікули» — період двох-трьох тижнів, коли діти на цілий день приходять до церкви і мають можливість активного та веселого проведення часу у спільноті, в якій головним пріоритетом є повага та любов один до одного як Божої дитини. Із вдалим та розумним поєднанням аніматорами процесу навчання та виховання, праці та відпочинку, молитви та забав — діти у невимушений спосіб стаються ближче до Церкви, ближче до Бога і один до одного. Це однин із важливих методів, яким вдається зацікавити, залучити дітей та молодь до активного церковного життя.