loader-logo

Спільнота “Діти непорочної”

Теперішнє  життя – це подорож . І навіть не подорож, бо Христос назвав його ” вузькою дорогою, що веде у життя”( Мт.7,14).

Офіційною датою утворення спільноти Діти Непорочної Діви Марії на парафії  Різдва Пресвятої Богородиці, з благословення пароха о. Ореста Фредини, є 2013 рік. Спільнота на даний час включає близько 25 осіб віком від 30 до 50 років. Гасло спільноти: любити, служити, славити. Наша ідея – принести християнські цінності у світ через приклад доброго християнського життя в родині , на місці праці, навчання, відпочинку.

Щосереди о 20 годині спільнота збирається у каплиці  в залі №6 на спільну молитву і духовну науку. Духівником спільноти є о. Орест Фредина.

Обовязком  кожного члена спільноти є ввечері кожного дня молитися десяток вервиці у наміреннях членів спільноти, якими обмінюються при зустрічі кожної середи.

Разом їздили на прощу в Закарпаття, спілкуємось з спільнотою з Церкви Віри, Надії, Любові та матері Софії.

Запрошуємо до нашої спільноти всіх хто хоче виконати своє християнське покликання, яке є процесом який охоплює усе життя християнина. Це процес у якому Господь є тим який кличе а людина тією що відповідає на Божий заклик.